Kwietniki

Kwietniki to funkcjonalna dekoracja dla roślin. Istnieje wiele rodzajów kwietników, które posiadają różne zastosowania. Kwietniki służą nie tylko poprawie wyglądu otoczenia ale ich dobre dopasowanie poprawia również wygląd roślin.

 • Kwietniki balkonowe

  Kwietnik na balkon to nie lada wyzwanie da producenta. Kwietniki balkonowe to najczęściej z racji małych rozmiarów balkonów kwietniki wiszące. Jednak piękny kaskadowy kwietnik nie dużych rozmiarów również pięknie będzie wyglądał i zdobił twój balkon

 • Kwietniki domowe

  Dla wnętrza domu oferta kwietników jest dużo bardziej wyszukana. O wyborze kwietnika do domu decyduje styl pomieszczenia. Mogą to być duże kwietniki stojące lub małe zawieszane na ścianę. Wszystko zależy od tego ile tak naprawdę miejsca mamy do zagospodarowania na kwiaty.

 • Kwietniki ogrodowe

  W ogrodzie ze względu na zmienne warunki pogodowe kwietniki muszą być wytrzymałe. Jednak ogród to miejsce gdzie możemy „poszaleć” z rozmiarem kwietnika. Duże piękne kwietniki ogrodowe urozmaicą twój ogród czy działkę.

 • Kwietniki tarasowe

  Twój taras nabierze pięknego wyglądu dzięki kwietnikom tarasowym. Rośliny na tarasie mają szczególne wymagania a kwietnik powinien być tak dopasowany by pomóc roślinie pięknie się rozwijać i kwitnąć.

Script logo